ASRİAD üyelerinden Okudan'a güven oyu

ASRİAD üyelerinden Okudan'a güven oyu

ASRİAD Samsun Şubesi'ne üye iş insanları, mevcut Başkan Furkan Okudan'la devam kararı aldı. Okudan, "Pandemi sebebiyle ara verdiğimiz faaliyet ve projelerimize hız vererek, yenilerini ekleyeceğiz" dedi

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi'nin gerçekleşen olağan genel kurulunda güven tazeleyen Başkan Furkan Okudan, dernek üyesi iş insanlarına seslendi. ASRİAD Başkanı Okudan, "2020 yılı katma değer ve istihdam üreticileri için zor bir yıl oldu. 2021 yılı yaz ayının gelmesi, ülke olarak aşılamada kattetdiğimiz yol ve kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte ekonomik aynı zamanda sosyal ve psikolojik olarak umut dolu bir zaman dilimi içerisine girmekteyiz" dedi.

AHİLİK GELENEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ "Pandemi sebebi ile ara verilen faaliyet ve projelerimize hız verilerek ve yenileri eklenerek devam edeceğimiz sürece girmekteyiz" diyen Okudan, şöyle konuştu; "Ahilik geleneğini ticaretlerimizde sürdürerek, helal kazancın ve bereketin tüm yurdumuza yayılmasını hedefliyoruz. Samsun ASRİAD olarak nitelikli iş, nitelikli insan, nitelikli ekonomiyi ilk gündemimiz olarak belirleyip, işveren ve çalışanıyla her kesimin memnun olacağı bir şehir için yoğun çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz."


Copyrigt © 2023 Play Medya ®