ASRİAD Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut: Ortak paydamız Samsun

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut: Ortak paydamız Samsun

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut, "Gazeteci arkadaşlarımızı, bizlerin en önemli yol arkadaşı olarak görüyoruz. Hepimizin ortak paydası Samsun" dedi

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü yemeğinde basın mensuplarını ağırladı. ASRİAD üyesi Alpa Gıda sahibi Sinan Alakuş'un Tirebolu Çay ve Kahvaltı Evi'nde düzenlenen programa, yerel ve yaygın medya temsilcileri katıldı. 


ASRİAD ÜYELERİ BASINLA BULUŞTU

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut, medyanın önemine değinerek, "Gazeteci arkadaşlarımızı, bizlerin en önemli yol arkadaşı olarak görüyoruz. Hepimizin ortak paydası Samsun. Bizler Samsun adına olan herşeye tarafız. Bu sebeple, yolumuz sürekli kesişecek. İletişim kanallarımızı sürekli açık ve aktif tutacağız. Bu vesileyle Samsun'da bu çok önemli işe emek ve gönül veren tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyor, ebediyete intikal eden değerli basın mensuplarını rahmetle anıyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum'' diye konuştu.
Copyrigt © 2023 Play Medya ®