ASRİAD Samsun Kahramanmaraş'ı Unutmadı

ASRİAD Samsun Kahramanmaraş'ı Unutmadı

ASRİAD Samsun Kahramanmaraş'ı unutmadı

Kurban Bayramı'nı Kahramanmaraş'ta konteyner kentlerde yaşamını sürdüren depremzedelerle bayramlaşarak geçiren ASRİAD Samsun Şubesi, depremzedeler adına kesilen kurbanlık etleri dağıtırken, çocuklara oyuncaklar verdi. 

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi, Kurban Bayramı'nı Kahramanmaraş'ta konteyner kentlerde yaşamını sürdüren depremzedelerle bayramlaşarak geçirdi.

6 Şubat 2023'te meydana gelen 'asrın felaketi' olarak adlandırılan büyük depremler sonrası merkez üssü Kahramanmaraş'ta depremzede vatandaşlar ve çocuklarla buluşan ASRİAD üyeleri, depremzedeler adına kesilen kurbanlık etleri dağıtırken, çocuklara çeşitli oyuncaklar ve hediyeler verdi. 10 BÜYÜKBAŞ HAYVAN KESİLDİ

Kahramanmaraş'taki 7 konteyner kentte yaşayan depremzedeler için 10 büyükbaş kurbanlık hayvan kesildi ve ayrı ayrı poşetlenerek 2 bin 500 haneye dağıtıldı. "Çocuklarımızın Yüzü Gülsün" diye ASRİAD üyeleri, çocuklarla buluşup sohbet etti. Onlara futbol topu, boyama kitapları, renkli renkli kalemler, rüzgar gülü oyuncaklar hediye etti.
Çocuklarımızın Yüzü Gülsün" diye ASRİAD üyeleri, çocuklarla futbol topu, boyama kitapları, renkli renkli kalemler, rüzgar gülü oyuncaklar hediye etti.

ASRİAD AİLESİNE TEŞEKKKÜR

Kurban Bayramı'nda çocukları mutlu etmek, yaşlılarımızın elini öpmek, depremzede vatandaşlarımız moral vermek için Kahramanmaraş'a gittiklerini belirten ASRİAD Samsun Şubesi Başkanı Tuncay Bulut, "ASRİAD ailesi olarak Kurban Bayramı'nda deprem bölgesi Kahramanmaraş'taydık. Kentte bulunan 7 konteyner kentin tamamına kestiğimiz 10 büyükbaş hayvanın tamamını ayrı ayrı poşetleyerek, 2 bin 500 haneye dağıttık ve onların misafiri olduk. Samsun'umuzun selamlarını ileterek, yaşlılarımızın ellerini öptük, çocuklarımıza hediyeler verip onlarla kucaklaştık" dedi. Çocukların çok mutlu olduğunu ve yüzlerindeki tebessüme şahit olduklarını belirten Tuncay Bulut, "Samsunlu iş insanları olarak deprem bölgesinden elimizi çekmeyeceğiz. ASRİAD ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Depremzede vatandaşlarımızı, çocuklarımızı mutlu ettiğimize inanıyoruz. Hayat paylaştıkça güzel ve biz ASRİAD ailesi olarak sosyal projelerle paylaşmaya devam edeceğiz" sözlerini kullandı.
Copyrigt © 2023 Play Medya ®