ASRİAD'lı İş İnsanları Sorunlarını Paylaştı

ASRİAD'lı İş İnsanları Sorunlarını Paylaştı

ASRİAD Samsun Şubesi'nin düzenlediği toplantıda iş insanları işçi-işveren, nitelikli eleman ve krediye ulaşım konusunda yaşadıkları sorunları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile paylaştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Asrın İş İnsanları Derneği'nin (ASRİAD) düzenlediği toplantıya katıldı. Toplantıda ASRİAD Samsun Şubesi Başkanı Furkan Okudan açılış konuşması yaptı. Daha sonra ASRİAD üyeleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan ile soru cevap şeklinde fikir alışverişinde bulundu.

SAMSUN İŞ DÜNYASININ SORUNLARI KONUŞULDU

Toplantıda kent merkezinde yaşanan ulaşım ve trafik ile ilgili sorunlar, sektörel anlamda eleman sıkıntıları, işçi ve işverenin arasında yaşanan olumlu ve olumsuz sorunlar, ticari kartlardaki taksitlendirme kısıtlamaları, ticari kredilerin kapatılması ve uygulamalardaki yanlışlar, ithalatlardaki artışlar ve buna bağlı cari açığın yarattığı sıkıntılar, artan ihracat rakamları ve Samsun'da organize sanayilerin büyümesi, sanayiciye yatırım için yer tahsisi gibi konu başlıklarında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "ASRİAD Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldiğimiz toplantıda çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarımızla, şehrimizin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için atılan adımlarla, ulusal ve küresel ölçekte yaşanan son gelişmeleri değerlendirdik dedi.

Copyrigt © 2023 Play Medya ®