ASRİAD Halit Doğan’ı Konuk Etti

ASRİAD Halit Doğan’ı Konuk Etti

AK Parti SBB Başkan Adayı Halit Doğan ASRİAD'da: "Samsun iş dünyasının merkezi olacak"

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Samsun'u iş dünyasının merkezi haline getireceklerini söyledi Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit DoğanSamsun'un Türkiye'nin parlayan yıldızı olması kararlı olduklarını belirterek, "Samsun’u iş dünyasının merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz"  "PARLAYAN YILDIZ OLACAK"

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Asrın İş İnsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve iş insanları ile bir araya geldi. Talep ve önerileri dinleyen Doğan “Samsun’umuzun gelişimi ve kalkınması, Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı olması için hep birlikte çalışacağız” dedi.

SAMSUN'U HALKTAN DİNLİYOR

Samsun'u vatandaşlardan dinlediklerini ve projelere aldıkları önerilere göre yön verdiklerini vurgulayan Halit Doğan, “Samsun’umuzu, hemşehrilerimizden dinliyoruz. Samsun’da hayata geçireceğimiz tüm projelerimizde vatandaşlarımızın görüşleri, önerileri olsun istiyoruz. İş insanlarımız, kadınlarımız, gençlerimiz, sporcularımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve şehrimizin tüm dinamiklerimizle bir araya geliyor; Samsun’umuzu bir kez de onlardan dinliyoruz" diye konuştu.

"POTANSİTEL ORTAYA ÇIKACAK"

Asrın İş İnsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve iş insanlarıyla bir araya gelerek şehri konuştuklarını, potansiyelin birliktelikle ortaya çıkarılacağının altını çizen Doğan sözlerini şöyle sürdürdü: "Turizmden tarıma, kültür sanattan spora Samsun’umuzun çok büyük bir potansiyeli var. Bizler tüm paydaşlarımızla birlikte bu potansiyeli ortaya çıkararak şehrimizi Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı haline getirmeye kararlıyız. Heyecanımız, kararlılığımı, şehrimize dair umudumuz var. Hep birlikte Samsun için ‘daha ileri’ diyerek çalışacak; Samsun’umuzu iş dünyasının merkezi haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Copyrigt © 2023 Play Medya ®