ASRİAD’dan Vali Zülküf Dağlı’ya Ziyaret.

ASRİAD’dan Vali Zülküf Dağlı’ya Ziyaret.

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Zülküf Dağlı’yı makamında ziyaret etti.

 

Ziyaret sırasında ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, ASRİAD’ın dernek faliyetleri ve misyonu hakkında Vali Dağlı'ya bilgilendirmelerde bulundu.
 

Dernek sloganlarının 'Önce nitelik' olduğunu dile getiren Başkan Okudan, “Gelir ve servet dağılımının hakkaniyetli sürdürülebilir bir düzene ulaşmasını sağlama vizyonumuzla; fıtrata uyumlu değer yargılarına dayalı ve yaşanan bir ekonomi üretme misyonu ile hizmet vermekte olan bir derneğiz. Ticarette ahlaki değerleri önemseyen işadamlarından oluşan bir sivil toplum kuruluşu olarak şehrimizin ve ülkemizin probremlerine çözüm üretmeye çalışıyoruz” diye konuştu.  
 

Samsun Valisi Zülküf Dağlı ise ziyaret sırasında Samsun'da katma değer ve istihdamı arttırmaya yönelik yaptıkları çalışmaları anlattı. Havza Organize Sanayi'nin Öncelikli Kalkınma Bölgesi kapsamında teşvikten faydalamdırılması sonrası artan talebi, tersane alanının organize sanayi olarak hizmete açılması adına ilk adımların atıldığını ifade eden Vali Dağlı,  Vezirköprüde Tarım Bakanlığı'na bağlı hayvancılık sanayisinin de hizmete açılacağını müjdeledi. 
 

Ziyaret sonrası ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Vali Dağlı’ya "Önce Nitelik" konulu plaketi takdim etti. 

 

Copyrigt © 2023 Play Medya ®