ASRİAD'dan Vali Tavlı'ya ziyaret

ASRİAD'dan Vali Tavlı'ya ziyaret

ASRİAD üyeleri, Samsun Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret etti. Başkan Tuncay Bulut, "Samsun'a katkı sağlayacak her çalışmanın sonuna kadar arkasındayız" dedi. Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Orhan Tavlı'yı ziyaret etti. Samsun ekonomisinin konuşulduğu toplantıda, kentte yapılacak yatırım alanları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Vali Tavlı, ASRİAD'ın çalışmalarını takip ettiğini belirterek, yapılacak proje ve faaliyetlerde başarılar diledi.

ASRİAD AİLESİ BÜYÜYOR

ASRİAD Başkanı Tuncay Bulut ise, ''Derneğimiz kurulduğu günden bu güne misyon ve vizyonu doğrultusunda Samsun'a ve üyelerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmekte. ASRİAD ailemiz her geçen gün yeni arkadaşlarımızın katılmasıyla büyümeye devam ediyor. Üyelerimize katkı sağlamak amacıyla çeşitli etkinlik ve faaliyetler düzenliyoruz. ASRİAD olarak diğer taraftan da bir çok sosyal sorumluluk projesine imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Samsun'a katkı sağlayacak her çalışmanın sonuna kadar arkasındayız. Yönetim kurulum ve üyelerimiz adına sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz'' dedi.
Copyrigt © 2023 Play Medya ®