ASRİAD'dan Üyelerine Güvenli Ticaret Projesi

ASRİAD'dan Üyelerine Güvenli Ticaret Projesi

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi üyeleri, 2023 yılının son toplantısında buluştu. Başkan Tuncay Bulut, dernek üyelerinin kendi aralarında güvenle ticaret yapmalarına olanak sağlayan ASRİAD AVM projesini tanıttı. Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Samsun Şubesi, 2023 yılının son toplantısını tüm üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi. ASRİAD Samsun Şubesi Başkanı Tuncay Bulut, "2023 yılı ülkemiz için oldukça zor geçti. Şubat ayında asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli 11 kentimizde büyük yıkımlara ve can kayıplarına neden olan depremi yaşadık. Depremin ülkemizde her açıdan çok derin yaralar açtığını biliyoruz" dedi.

İŞ DÜNYASI YARALARI SARDI

Tuncay Bulut, "Deprem sonrası yine bazı doğal afetlerin yaşandığı ülkemizde bizler iş dünyasının temsilcileri olarak ülkemize ve insanlığa faydalı olabilmek için hem ekonomik anlamda dur durak bilmeden gece gündüz çalıştık hem de sosyal projelerle afetzedelerin yaralarını sarmaya çalıştık" ifadelerini kullandı.

ASRİAD AİLESİ BÜYÜYOR

ASRİAD Başkanı Bulut, "Öncelikle şehrimiz Samsun başta olmak üzere hem üyelerimiz arasında ticareti artırmak, hem ülke ihracatına katkı vermek hem de istihdamı artırmak gibi hedeflerimiz var. Derneğimiz üye kalitesinden taviz vermeden her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Umarım 2024 yılı üyelerimiz başta olmak üzere tüm insanlık için barış, sağlık ve başarı ile geçer" sözlerini kaydetti.

Gecede ayrıca dernek üyelerinin kendi aralarında güvenle ticaret yapmalarına olanak sağlayan ASRİAD AVM projesinin tanıtımı yapıldı.
Copyrigt © 2023 Play Medya ®