ASRİAD’DAN SAMSUN TSO'YA ZİYARET

ASRİAD’DAN SAMSUN TSO'YA ZİYARET

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Samsun TSO’yu ziyaret etti.

SamsunTSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün bulunduğu ziyarette, ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, yürüttükleri faaliyetler hakkında açıklamalarda bulundu. Okudan, Samsun’a modern bir hizmet binası kazandıran #SamsunTSO Yönetimi’ni de kutlayarak, güzel hizmetler temennisinde bulundu.

"ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ"
Ziyarette, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda yapısı ve yürüttükleri projeler hakkında Okudan’a  bilgi verdi. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası olarak sürekli kurumlarla temasta olarak birliktelikle kentin gelişmesi adına çalışmalar ve projeler yürüttüklerini belirten Başkan Murzioğlu, “Hepimizin ortak paydası Samsun. Samsun iş dünyası olarak her zaman sorumluluğumuzun bilincinde olduk. İlimizin en büyük avantajlarından biri de kurumlar arasında işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışmalardır. Oda Yönetimi olarak, sürekli olarak kurumlarla dirsek temasında olduk. Sağlanan birlikteliğin sizlerin de katkısıyla artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sorumluluğumuzun bilinciyle, kentimiz ve ülkemiz için üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz. dedi.  Ziyaret sonrası ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, SamsunTSO’nun ilk hizmet binasının fotoğrafını ve "Önce Nitelik" konulu plaketi takdim etti. Başkan Murzioğlu ise, ziyaretlerinden dolayı ASRİAD Yönetimi’ne teşekkür etti.

Copyrigt © 2023 Play Medya ®