ASRİAD'dan Kavak Devlet Hastanesine Ziyaret

ASRİAD'dan Kavak Devlet Hastanesine Ziyaret

Asrın İş İnsanları Derneği ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim kurulu üyeleri Fikret Mırık, Ali Öztürk, İlhami Efe, Mehmet İnel’den oluşan heyet beraberin’de Samsun Kavak Devlet Hastanesi Müdürü Uğur Barış’ı ziyaret etti. 

Ziyarete Ak Parti İl Başkanı Onur Bakırda katıldı. Pandemi sürecinde yaptıkları fedakarlıktan ötürü sağlık çalışanlarına teşekkür eden başkan Okudan , sivil irade temsilcileri olarak bu zorlu süreçte  her zaman sağlıkcıların yanlarında olduklarını ifade ederek hastahane çalışanlarına siperlik hediyelerini taktim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uğur Barış, "Kovid-19  İnsanlık tarihinde eşi benzeri görülmemiş şekilde tüm dünyayı saran ve henüz kontrol altına alınmamış salgın hastalık, ülkemizi de yoğun şekilde etkiliyor. Devletimiz ve sağlık çalışanlarımız, hastalığın etkilerini minimize etmek için gece gündüz çalışmaktalar" dedi.

Ak Parti Kavak İlçe Teşkilat Başkanı Onur Bakır ilçede yapılan çalışmaları anlatarak gece gündüz mesaide olduklarını ifade ederek Kamu ve sağlık çalışanlarımız mücadelede ellerinden geleni yaparken vatandaşlarımızın da gerekli hassasiyeti göstermesi hayati öneme sahip. Hijyen kurallarına özen göstermek, sosyal izolasyon ve sosyal mesafenin korunmasıyla hastalığın alt edilmesinin mümkün olduğunu görebiliyoruz. Dolayısıyla hepimiz bilinçli hareket edersek bu zorlu süreçten en az kayıpla çıkabiliriz dedi. Uğur Barış günün anısına Okudan’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

Copyrigt © 2023 Play Medya ®