ASRİAD'dan Aşı Çağrısı

ASRİAD'dan Aşı Çağrısı

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, "Aşılanma sürecini bekleten ya da geciktiren Samsunluları vakit kaybetmeden aşı yaptırmaya davet ediyoruz" dedi

 Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, son dönemde artan koronavirüsü vaka sayılarına ve ölümlere dikkat çekerek, 'aşı çağrısı' yaptı. Hem sosyal hem de ekonomik anlamda zor günler geçirdiklerini belirten Furkan Okudan, "Kısıtlanmalardan kaynaklı birçok alanda yaşanan sorunlar uzun vadede hepimize beklenenin de ötesinde sıkıntılar doğuracaktır. Yaşanan bu zor günlerin tekrarlanmaması için aşılanmanın önemine dikkat edilmelidir. Aşılanma sürecini bekleten ya da geciktiren hemşerilerimiz vakit kaybetmeden aşılarını yaptırmalıdır" dedi.

 SAMSUNLULARA ÇAĞRI ASRİAD Başkanı Okudan, şöyle konuştu; "En önemli gücümüz olan aşıyla toplumsal bağışıklık sağlanması için sürdürülen çalışmalar konusunda Samsunlulardan katkı beklemekteyiz. Vatandaşlarımızın aşı olma konusunda tereddüt yaşayan aile bireyleri, akraba, arkadaş ve yakınlarını resmi kaynaklardan alınan doğru bilgilerle aşı olmaya teşvik etmelerini önemle rica ediyoruz."

Copyrigt © 2023 Play Medya ®